Novinky | ROLUX

Novinky

rolux

hliníkové ploty

hliníkové brány

hliníkové pergoly

žaluzie a rolety

sítě proti hmyzu

posuvné stěny

venkovní stínění

image:Image blog/1116_2_4.jpg

Jak správně vyměřit plot?

26. 7. 2023

Výstavba plotu Rolux mezi zděnými sloupky nebo sloupky ROLUX je výbornou volbou pro ty, kteří hledají pevný a odolný plot. Správné vyměření je klíčové pro zajištění přesného a esteticky příjemného výsledku. S návodem od odborníků z firmy Rolux zvládne vyměření plotu každý.

image:Image blog/jak-vybrat-plot-rolux_(8).jpg

Jaké jsou nejběžnější poruchy systému posuvných bran a jak prodloužit jejich životnost?

14. 2. 2023

Společnost Rolux je autorizovaným zástupcem společnosti Somfy, proto vám nabízíme veškeré služby týkající se bran a pohonu včetně případného servisu. Některé poruchy pohonu brány lze často vyřešit svépomoci. V manuálu u každé řídící jednotky naleznete diagnostiku poruch. Které poruchy u pohonů bran jsou časté a jak jim předcházet? Přečtěte si celý článek, kde danou tématiku podrobně vysvětlujeme.

image:Image blog/1121_2_2.jpg

Na co se zaměřit při výběru posuvné brány s motorem?

12. 1. 2023

Nebaví vás vystupování z auta a manuální otevírání brány při příjezdu k domovu? Nebo právě stavíte dům a přemýšlíte, jak vyřešit oplocení? Pořiďte si posuvnou bránu s motorem. Nejen, že oceníte komfort, který posuvné brány s elektromechanickým pohonem nabízí, ale jejich vzhled a moderní design krásně podtrhnou koncept celého domu. Přečtěte si náš nový článek, kde vám odborníci z Roluxu radí, na co se při výběru zaměřit.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím