Vnitřní žaluzie | ROLUX

Vnitřní žaluzie

image:Image 131_2_1_t.jpg

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.
Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu, v široké barevné škále včetně imitací dřeva.
Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis.
Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

Mám dotazMám
dotaz
Sekce ke staženíDokumenty
ke stažení

EURO žaluzie

Žaluzie EURO jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.

Horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech, v šířce 25 mm.

Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

POZOR: při objednávání žaluzií v imitaci dřeva na více etap, nemůžeme stoprocentně zaručit přesnou shodu barvy!!!

Euro style

EURO STYLE

Krycí profil je v plochém designu s plastovými čelními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem.

Euro style OPAL

EURO STYLE OPAL

Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek.

EURO STYLE OPAL Natur Line

EURO Style OPAL Natur Line

Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.

Žaluzie Euro Style Wood-line

EURO Style OPAL Wood Line

Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek, profily jsou potaženy renolitovou fólií.

EURO BRILANT

EURO BRILANT

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna, s jemným obloukovým designem krycí lišty bez čelních plastových krytek, na první pohled s odlišným designem od typu Euro Style.

Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.

EURO BRILANT Natur Line

EURO BRILANT Natur Line

Standardní provedení lamel v imitaci dřeva. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.

Žaluzie Euro Brilant Wood-line

EURO BRILANT Wood Line

Dokonalé provedení lamel v imitaci dřeva, jak zbarvením, tak věrným žilkováním. Krycí profil je v obloukovém designu bez čelních plastových krytek. Všechny profily jsou potaženy renolitovou fólií.

Interiérová žaluzie

Interiérové žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie se vyrábí v mnoha provedeních, tak aby vyhovovaly danému použití. Od meziskelních ,interiérových až po atypické provedení. Jsou ovládané pomocí tyčky a provázku, ale i pomocí řetízku. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka, tak aby se vyhovělo kvalitě, cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

image:Image 131_2_2.jpgimage:Image 131_2_3.jpgimage:Image 131_2_4.jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím