Látkové roletky na míru: Široký výběr, snadná montáž | ROLUX

Látkové roletky

image:Image 132_2_1_t.jpg

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem. Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď nebo na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy. Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu. Některé typy jsou opatřeny bočními vodícíli lištami.Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

Mám dotazMám
dotaz
Sekce ke staženíDokumenty
ke stažení
Standard MINI

Standard MINI

Látkové roletky STANDARD MINI jsou jedním z typů roletek, u kterých není nutné vrtat do okenního rámu. Lze je upevnit na okenní křídlo pomocí plastových držáků. Křídlo nesmí mít ale větší tloušťku než 15mm. Ovládají se řetízkovým mechanismem. Látková roletka SM 4, obrázek se otevře v novém okně Nabízíme širokou kolekci látek v různých designech. STANDARD MINI se vyznačují jednoduchou montáží a dokonalým řešením všech detailů. Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm. Komponenty nabízíme v barvě bílé, hnědé nebo béžové.

Standard MINI s fixací

Standard MINI s fixací

Další typ roletek určený k montáži na rám okna a to zcela bez vrtání. Roletky se ovládají řetízkem a fixace je zajištěna silonem. Na tento typ jsou komponenty pouze v bílé barvě. Nastavitelné plastové držáky pro uchycení na křídlo jsou nastavitelné až do šířky křídla 20mm.

Color STANDARD

Color STANDARD

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop – komponenty jsou v různých barevných provedeních. Ovládají se kuličkovým řetízkem. Na výběr je velké množství látek a vzorů. Rolety COLOR STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností kanceláří. Maximální výrobní rozměry: 1900 x 2200 mm. Pokud zákazník požaduje rozměry většší, je potřeba kontaktovat kancelář.

Color MAX

Color MAX

Látkové rolety jsou určené pro větší rozměry. Látka se navíjí do hliníkového boxu a po stranách jsou kovové lišty, které zajišťují úplné zastínění. Mechanika je ovládaná řetízkem. Do tohoto typu lze použít všechny látky, které nabízí vzorkovník.Barevné provedení profilů je pouze bílé. Tento typ je vhodný do promítacích místností.

RETRO roletka

RETRO roletka

Interiérové pružinové rolety vyrábíme přesně na míru. Nabízíme širokou škálu barevného provedení látek, ze které si jistě každý zákazník vybere. Látka je navíjena pomocí inovativního pružinového mechanismu, který umožňuje plynulé samonavíjení roletky. Umožňuje také zastavení v jakékoliv poloze. Ta se nastavuje jednoduchým naštelováním horního dorazu. Také je možno nastavovat rychlost navíjení látky.

Střešní okno

Střešní okno

Látkové roletky na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem. Jsou dodávány včetně vodících profilů a vybaveny funkcí Multistop (roletu je možno aretovat v různých pozicích).. Montáž je možná na všechny běžné typy střešních oken (VELUX, ROTO, FAKRO, ...). V nabídce jsou na výběr nejen transparentní látky v UNI-barvách a nejrůznějších vzorech, ale také zatemňující látky (tzv. Blackout). U tohoto typu nabízíme krycí profil a vodící lišty v barvě bílé a stříbrné.

Střešní okno - Coulisse

Střešní okno - Coulisse

Nový typ střešních roletek. Oproti stávajícímu typu hlavní výhodou tohoto nového systému je rychlejší a jednodušší montáž, látka je ve vodících lištách uchycená proti vytlačení, aretace roletky je možná v různých pozicích. Tento typ střešních roletek má boční lišty s vodící drážkou, která zabraňuje prověšování látky po stranách. Krycí plechy + vodící lišty jsou pouze ve stříbrné barvě.

DEN/NOC

DEN/NOC

Látkové roletky DEN/NOC jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy. Ty umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DEN/NOC nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím boxem návinu ovládanou řetízkem. Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá a světle šedá. Montáž je možná na zeď, do stropu, nebo i do výklenku.

DEN/NOC Mini

DEN/NOC Mini

Látkové roletky DEN/NOC Mini jsou variantou k novému typu rolet DEN/NOC s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Roletky jsou ovládané řetízkem. Montáž je určená hlavně na okenní křídlo, ale je možná i na zeď nebo do stropu. U montáže na okenní křídlo není nutné vrtání do okenního křídla– součástí komponentů jsou plastové háčky, na které je možné roletku zavěsit a to do max.. tloušťky křídla 21mm.

TWIN ROLL

TWIN ROLL

Jedná se o roletky se dvěma samostatně ovládanými prvky řetízkovým mechanismem. Máte možnost kombinovat dva typy látek, které nabízí náš vzorkovník látek. Komponenty jsou bílé nebo šedé. Montáž tohoto typu rolet je vhodná na zeď. Maximální výrobní rozměr je 1200 x 1600mm.

Color hit

Color hit

Typ roletek, určený k montáži do zasklívací lišty okenního křídla. Designem shodný s typem Euro Brilant, s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek. Jejich součástí je hliníkové boční vedení.- ploché nebo tvarované. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Komponenty jsou v zákadních barvách i imitacích dřeva dle vzorkovníku.

Rolo Mono

Rolo Mono

Nový typ roletek do plastových nebo hliníkových oken - montáž do zasklívací lišty. Výhodou je větší pevnost a jednodušší montáž - bez vrtání do okenního křídla. Maximální výrobní šířka je 1300mm. Výška dle typu zvoleném látky. Komponenty nabízíme bílé, hnědé nebo okrové.

Plisé roletky KLASIK

Plisé roletky KLASIK

Plisé KLASIK jsou vyráběné v nejvariabilnějším provedení: horní i spodní profil je plně pohyblivý v bočním šňůrkovém vedení a k oknu je fixován 4 plastovými botičkami. Díky tomu je možné si nastavit stínící pruh plisované látky v kterékoliv části Vašeho okna. Na každém kusu profilu je ovládání PVC madlem. Způsoby montáže jsou velice jednoduché, můžete si zvolit variantu montáže mezi zasklívací lišty (pozn. min. hloubka zasklení 18 mm), na rám a nejjednodušší způsob je na křídlo bez vrtání (držáky v barvě bílá a tmavě hnědá).

Plisé roletky STŘEŠNÍ

Plisé roletky STŘEŠNÍ

Skládá se ze 2 hliníkových profilů, mezi kterými je natažená skládaná látka. Na krajích profilů jsou vodící šňůry, ty se provlékají speciálním mechanismem, který slouží také jako brzda. Na každém profilu je upevněno madlo pro snadné ovládání. Na střešní okno je plissé připevněno pomocí kovových skřipců, do kterých se nacvakne horní a dolní fixační profil, mezi kterými je napnuté ocelové lanko. To prochází látkou i ovládacími profily samotného plissé, které se tak prověšuje jen minimálně a toto lze omezit dopnutím lanka kdykoli v průběhu užívání.

image:Image 132_2_2.jpgimage:Image 132_2_3.jpgimage:Image 132_2_4.jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím