O nás | ROLUX

ROLUX žaluzie s.r.o.

Stínící technika

Jsme předním výrobcem stínící a dekorativní techniky v České a Slovenské republice. Na českém trhu působíme již od roku 1990. Náš tým, zaměřený především na zákazníka, usiluje o neustálý vývoj nových produktů, které mohou být spolehlivě a účinně realizovány a splní nejnáročnější požadavky zákazníků.

ROLUX není jen výrobce a přímý dodavatel kompletních výrobků, nýbrž nabízí také komponenty k realizaci vlastních individuálních řešení.

Sídlo firmy se nachází v Bohuňovicích (cca 10km od Olomouce), kde jsou soustředěny veškeré výrobní a obchodní programy.

Výrobní program tvoří horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a japonské stěny.

Montáže stínící techniky ROLUX provádíme v okrese Olomouc a okolí.

Hliníkové plotové systémy rolux

Od roku 2010 jsme pro Vás rozšířili nabídku produktů o bezúdržbové hliníkové plotové systémy. Tyto ploty z hliníku jsou jedinečnou designovou záležitostí při zachování míry bezpečnosti a kvality. Hliníková plotová pole, samonosné, pojezdové, křídlové brány a vchodové branky. Vše v designu, který dokonale doladí vzhled vašeho domu.

Ke všem našim produktům poskytujeme kompletní obchodní a technický servis včetně montáže na celém území České republiky i zahraničí a podrobujeme je výstupní kontrole k zajištění vysoké kvality a spokojenosti zákazníka.

Hliníkové pergoly

K dalším produktům společnosti Rolux patří oblíbené bezúdržbové zahradní Pergoly. Náš profi team Vám na míru sestaví zastřešení pomocí slunolamů a posuvných screenů v různých variantách. Naše moderní pergoly Vám zajistí ničím nerušenou dokonalou relaxaci s ochranou proti slunci, dešti i sněhu.

Našim hlavním cílem bude vždy kvalita našich produktů a služeb a spokojený zákazník.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím