Plisé sítě proti hmyzu | ROLUX

Plisé sítě proti hmyzu

image:Image 147_2_1_t.jpg

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí.

Rychlý<br />kalkulátorRychlý
kalkulátor
Mám dotazMám
dotaz
Sekce ke staženíDokumenty
ke stažení

Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku standardních povětrnostních a klimatických vlivů. V případě dlouhodobého zavření sítě a působení klimatických vlivů může dojít k prvotnímu horšímu stažení sítě. Při prvním stažení je potřeba síť zatahovat pomalu a případně ji trochu pomoct. Jakmile se sklady síťoviny poskládají, tak už bude opět vše v pořádku. Je to dáno paměťovým efektem.
Standardně jsou plisované dveřní a okenní sítě vyráběny ve verzi symetrického rámu s vysokým prahem (35mm výška), kterou lze namontovat i na místa bez spodní opory rámu, a asymetrického rámu s nízkým prahem (11 mm výška), vhodným pro zasíťování úzkoprofilových rámů oken a dveří, bezbariérových vstupů apod.
Sítě s nízkým prahem musí stát na pevném a rovném podkladu.
Sítě s vysokým prahem lze montovat nad úroveň podlahy ale doporučujeme spodní práh přišroubovat k rámu okna aby nedocházelo k prohnutí.
I tak je ale nebezpečí že na profil šlápnete a vylomíte.
U obou tedy doporučujeme aby síť stála na podlaze nebo pevném podkladu.
Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna nebo dveří.

Na výběr je šedá a černá síťovina.

Dveřní plisé sítě TYP 2

Varianta se dvěma středovými profily - viz možnosti provedení. Plisované dveřní a okenní sítě jsou standardně montovány prostřednictvím TEX šroubů přímo na rám okna nebo dveří. Tento typ lze montovat také do ostění (do boku). Počty provázků:

VIDEO plisé sítě typ 2

Dveřní plisé sítě TYP 3

Varianta s jedním středovým profilem - viz možnosti provedení.

Maximální ''doporučená'' šířka pro jednostranné stahování: 1600mm Maximální "doporučená" plocha pro jednostranné stahování: 3,8m2

Oboustranné stahování u této varianty nelze vyrobit. Pro oboustranné stahování zvolte TYP 2.

image:Image 147_2_2.jpgimage:Image 147_2_3.jpgimage:Image 147_2_4.jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím