Novinky

rolux

hliníkové ploty

hliníkové brány

hliníkové pergoly

žaluzie a rolety

sítě proti hmyzu

posuvné stěny

venkovní stínění

image:Image blog/Somfy_tahoma.jpg

SOMFY - aplikace TAHOMA

30. 1. 2024

Somfy - aplikace Tahoma - důležitá informace o aktualizaci

image:Image blog/Venkovní_žaluzie_(36).jpg

Venkovní stínění Rolux

18. 1. 2024

Když přemýšlíte o venkovním stínění pro svůj domov nebo komerční prostor, firma Rolux se stává jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci elegance, funkčnosti a kvality. Na základě bohatých zkušeností a tradice představuje Rolux širokou škálu stínících systémů, které nejenže ochrání váš interiér před nežádoucím slunečním zářením, ale také přidají do vašeho exteriéru estetickou hodnotu.

image:Image blog/Vánoční_otevírací_doba.jpg

Vánoční otevírací doba 2023

11. 12. 2023

Vánoční otevírací doba 2023

image:Image blog/foto_žaluzií.jpg

Jak sundat a vyčistit žaluzie?

21. 11. 2023

Žaluzie jsou skvělým prvkem v interiéru, který nejen kontroluje světlo, ale také dodává prostoru elegantní vzhled. Aby však vaše žaluzie vypadaly stále skvěle, je důležité věnovat jim pravidelnou péči. V tomto průvodci vám představíme jednoduchý postup, jak správně sundat a vyčistit žaluzie, aby zůstaly v perfektním stavu.

image:Image blog/Ulice_-_ROLUXOVÁ.jpg

Jak vybrat plot?

20. 10. 2023

Pokud přemýšlíte o výběru plotu pro vaši zahradu, který bude nejen funkční, ale i trvanlivý a estetický, měli byste zvážit bezúdržbové ploty z hliníku od firmy Rolux žaluzie s.r.o. Hliníkové ploty představují moderní a elegantní řešení, které může pozvednout celkový vzhled vaší zahrady. Zde je návod, jak vybrat ten správný bezúdržbový plot z hliníku.

image:Image blog/odolne-zaluzie-3.jpg

Jak opravit zaseklé žaluzie?

18. 9. 2023

Každý majitel okenních žaluzií se dříve či později setká s problémem, kdy se toto praktické stínění zasekne v ten nejméně vhodný moment. Bez ohledu na to, jestli jde o začátek jara, horké léto nebo zimní období, zaseknutí žaluzií může být frustrující záležitostí. Zaseklé žaluzie mohou být způsobeny různými faktory, ať už je to nahromaděný prach a špína, mechanická porucha nebo jednoduše opotřebované komponenty. V tomto článku se podělíme o několik tipů, jak efektivně a rychle opravit zaseklé žaluzie.

image:Image blog/131_2_3.jpg

Jak namontovat žaluzie?

17. 8. 2023

Vytvoření dokonalé atmosféry ve vašem domově je jedním z klíčových prvků pohodlného a esteticky příjemného prostředí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je instalace žaluzií, které vám umožní nejen regulovat světlo a soukromí, ale také přidají svou vlastní dávku elegance a stylu. Pokud si myslíte, že montáž žaluzií je složitý úkol, měli byste vědět, že s kvalitními žaluziemi je tento proces snazší, než byste si mysleli. Díky jednoduchému návodu od odborníků z firmy ROLUX, vám ukážeme, jak snadno můžete žaluzie namontovat sami a dodat vašemu domovu nejen funkčnost, ale i nový designový prvek.

image:Image blog/1116_2_4.jpg

Jak správně vyměřit plot?

26. 7. 2023

Výstavba plotu Rolux mezi zděnými sloupky nebo sloupky ROLUX je výbornou volbou pro ty, kteří hledají pevný a odolný plot. Správné vyměření je klíčové pro zajištění přesného a esteticky příjemného výsledku. S návodem od odborníků z firmy Rolux zvládne vyměření plotu každý.

image:Image blog/053.jpg

Jak zastínit pergolu?

13. 6. 2023

Nadcházející léto je v plném proudu a s ním přichází i potřeba vybavit si venkovní prostor, kde můžete posedět s přáteli. Jedním z nejpopulárnějších prvků, které můžeme přidat do našeho venkovního prostoru, je pergola. Pergoly poskytují příjemný stín a vytvářejí příjemné místo pro odpočinek a relaxaci. Přečtěte si náš článek, kde vám naši odborníci z ROLUXu představí různé způsoby, jak zastínit pergolu a vytvořit tak ještě komfortnější prostor.

image:Image blog/jak_vybrat_pergolu.jpg

Jak vybrat a postavit pergolu, která splní vaše očekávání?

15. 5. 2023

Chystáte si postavit na zahradě pergolu, ale nevíte, podle čeho zvolit tu pravou? Vybrat správnou pergolu může být náročné, protože je třeba zohlednit mnoho faktorů, jako je velikost zahrady, styl domu a vaše osobní preference. V tomto článku vám odborníci z firmy ROLUX poskytnou několik tipů, jak si vybrat ideální pergolu a provedou vás procesem objednání pergoly od firmy ROLUX.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím