Novinky

rolux

hliníkové ploty

hliníkové brány

hliníkové pergoly

žaluzie a rolety

sítě proti hmyzu

posuvné stěny

image:Image blog/jak_vybrat_pergolu.jpg

Jak vybrat a postavit pergolu, která splní vaše očekávání?

15. 5. 2023

Chystáte si postavit na zahradě pergolu, ale nevíte, podle čeho zvolit tu pravou? Vybrat správnou pergolu může být náročné, protože je třeba zohlednit mnoho faktorů, jako je velikost zahrady, styl domu a vaše osobní preference. V tomto článku vám odborníci z firmy ROLUX poskytnou několik tipů, jak si vybrat ideální pergolu a provedou vás procesem objednání pergoly od firmy ROLUX.

image:Image blog/131_1.jpg

Jak seřídit a opravit žaluzie?

17. 4. 2023

Žaluzie jsou vynikajícím prostředkem, jak ovládat množství světla a soukromí v interiéru. Skládají se z mnoha různých komponentů, což znamená, že mohou občas potřebovat opravu nebo seřízení. Opravu v mnoha případech můžete provést i sami a ušetřit tak peníze za nákup nové žaluzie. Přečtěte si tipy od našich techniků z firmy ROLUX.

image:Image blog/20220302_141108.jpg

Jak správně umýt různé typy žaluzií?

9. 3. 2023

Na stínící technice se stejně jako na dalších předmětech zachytává prach a nečistoty, a to uvnitř v místnosti i zvenčí. Po nějaké době tak stínění potřebuje očistit, aby vypadalo stále jako nové a neznečišťovalo vaše obydlí. Zvlášť alergikům může prach ze žaluzií či rolet nadělat spoustu starostí. I přesto, že se čištění žaluzií zdá jako snadná záležitost, je nutné dbát na to, abyste při čištění nepoškodili žádnou část žaluzií. Každý typ stínění je nutné čistit jiným způsobem. Přečtěte si tipy od odborníků z Roluxu, kteří vám poradí, jak správně umýt různé typy žaluzií.

image:Image blog/jak-vybrat-plot-rolux_(8).jpg

Jaké jsou nejběžnější poruchy systému posuvných bran a jak prodloužit jejich životnost?

14. 2. 2023

Společnost Rolux je autorizovaným zástupcem společnosti Somfy, proto vám nabízíme veškeré služby týkající se bran a pohonu včetně případného servisu. Některé poruchy pohonu brány lze často vyřešit svépomoci. V manuálu u každé řídící jednotky naleznete diagnostiku poruch. Které poruchy u pohonů bran jsou časté a jak jim předcházet? Přečtěte si celý článek, kde danou tématiku podrobně vysvětlujeme.

image:Image blog/1121_2_2.jpg

Na co se zaměřit při výběru posuvné brány s motorem?

12. 1. 2023

Nebaví vás vystupování z auta a manuální otevírání brány při příjezdu k domovu? Nebo právě stavíte dům a přemýšlíte, jak vyřešit oplocení? Pořiďte si posuvnou bránu s motorem. Nejen, že oceníte komfort, který posuvné brány s elektromechanickým pohonem nabízí, ale jejich vzhled a moderní design krásně podtrhnou koncept celého domu. Přečtěte si náš nový článek, kde vám odborníci z Roluxu radí, na co se při výběru zaměřit.

image:Image blog/PF_2023_3.jpg

Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje Rolux

14. 12. 2022

Děkujeme za přízeň v letošním roce a přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů po celý rok 2023.

image:Image blog/žaluzie_2.jpg

Jak opravit žaluzie? Přetržený řetízek i výměnu silonu zvládnete doma

15. 11. 2022

Přetržený vodící silon nebo výměna řetízku je jednou z nejčastějších oprav u žaluzií. Tyto komponenty trpí především na oknech, které jsou orientovány na jih. Díky silnému UV záření materiál degraduje a poté stačí pouze lehce zatáhnout za řetízek nebo nepatrně zavadit při mytí oken o silon a komponenty se přetrhnou. Nemusíte se bát, opravu zvládnete i doma. Přečtěte si celý článek od našich odborníků z Roluxu, kde vám poradí, jak a které komponenty na žaluziích si můžete opravit sami v pohodlí domova.

image:Image blog/jak-vybrat-plot-rolux.jpg

Jak vybrat plot pro vaši nemovitost?

8. 10. 2022

Chcete ochránit pozemek od nárazového větru, udržet psy na zahradě, zabránit nežádoucím pohledům sousedů nebo jen chcete, aby vaše nemovitost vypadala dobře? Tohle všechno a mnohem víc dokáže zajistit kvalitní oplocení nemovitosti. Ptáte se, jak vybrat vhodný plot? Přečtěte si náš nový článek, kde vám odborníci z Rolux zodpoví nejčastější dotazy, které výběr oplocení doprovázejí.

image:Image blog/20220302_141108.jpg

Látkové rolety - Rolux Den Noc

1. 6. 2022

Rozšířili jsme nabídku látkových rolet a nový typ Rolux Den Noc,tento produkt je určen svým designem na plastová a hliníková okna. Jeho výhodou je, že se montuje přímo ke sklu okna, stejně jak oblíbené řetízkové žaluzie.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím