Novinky | ROLUX

Novinky

rolux

hliníkové ploty

hliníkové brány

hliníkové pergoly

žaluzie a rolety

sítě proti hmyzu

posuvné stěny

venkovní stínění

image:Image blog/pergola.png

Nejlepší rodinné filmy pro letní večery pod pergolou

19. 5. 2024

Užijte si letní večery s celou rodinou promítáním filmů pod pergolou! V tomto článku vám představíme vše, co k tomu potřebujete, od techniky až po tipy na filmy a občerstvení.

image:Image blog/foto_žaluzií.jpg

Jak sundat a vyčistit žaluzie?

19. 5. 2024

Žaluzie jsou skvělým prvkem v interiéru, který nejen kontroluje světlo, ale také dodává prostoru elegantní vzhled. Aby však vaše žaluzie vypadaly stále skvěle, je důležité věnovat jim pravidelnou péči. V tomto průvodci vám představíme jednoduchý postup, jak správně sundat a vyčistit žaluzie, aby zůstaly v perfektním stavu.

image:Image blog/jak_vybrat_pergolu.jpg

Jak vybrat a postavit pergolu, která splní vaše očekávání?

7. 5. 2024

Chystáte si postavit na zahradě pergolu, ale nevíte, podle čeho zvolit tu pravou? Vybrat správnou pergolu může být náročné, protože je třeba zohlednit mnoho faktorů, jako je velikost zahrady, styl domu a vaše osobní preference. V tomto článku vám odborníci z firmy ROLUX poskytnou několik tipů, jak si vybrat ideální pergolu.

image:Image blog/Ulice_-_ROLUXOVÁ.jpg

Jak vybrat plot: Tipy a rady

12. 3. 2024

Sháníte oplocení, které bude funkční, odolné a zároveň ozdobou vašeho domu či zahrady? Pak se zaměřte na bezúdržbové hliníkové ploty, které představují moderní a elegantní řešení pro váš domov! Vše o výběru plotu najdete v našem článku.

image:Image blog/banner_250x250_px_-_najdete_na_veletrhu.jpg

Veletrh For Garden Praha

12. 3. 2024

Veletrh FOR GARDEN Praha čtvrtek 11.4. - neděle 14.4.2024

image:Image blog/Somfy_tahoma.jpg

SOMFY - aplikace TAHOMA

30. 1. 2024

Somfy - aplikace Tahoma - důležitá informace o aktualizaci

image:Image blog/Venkovní_žaluzie_(36).jpg

Venkovní stínění Rolux

18. 1. 2024

Když přemýšlíte o venkovním stínění pro svůj domov nebo komerční prostor, firma Rolux se stává jednoznačnou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci elegance, funkčnosti a kvality. Na základě bohatých zkušeností a tradice představuje Rolux širokou škálu stínících systémů, které nejenže ochrání váš interiér před nežádoucím slunečním zářením, ale také přidají do vašeho exteriéru estetickou hodnotu.

image:Image blog/Vánoční_otevírací_doba.jpg

Vánoční otevírací doba 2023

11. 12. 2023

Vánoční otevírací doba 2023

image:Image blog/odolne-zaluzie-3.jpg

Jak opravit zaseklé žaluzie?

18. 9. 2023

Každý majitel okenních žaluzií se dříve či později setká s problémem, kdy se toto praktické stínění zasekne v ten nejméně vhodný moment. Bez ohledu na to, jestli jde o začátek jara, horké léto nebo zimní období, zaseknutí žaluzií může být frustrující záležitostí. Zaseklé žaluzie mohou být způsobeny různými faktory, ať už je to nahromaděný prach a špína, mechanická porucha nebo jednoduše opotřebované komponenty. V tomto článku se podělíme o několik tipů, jak efektivně a rychle opravit zaseklé žaluzie.

image:Image blog/131_2_3.jpg

Jak namontovat žaluzie?

17. 8. 2023

Vytvoření dokonalé atmosféry ve vašem domově je jedním z klíčových prvků pohodlného a esteticky příjemného prostředí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je instalace žaluzií, které vám umožní nejen regulovat světlo a soukromí, ale také přidají svou vlastní dávku elegance a stylu. Pokud si myslíte, že montáž žaluzií je složitý úkol, měli byste vědět, že s kvalitními žaluziemi je tento proces snazší, než byste si mysleli. Díky jednoduchému návodu od odborníků z firmy ROLUX, vám ukážeme, jak snadno můžete žaluzie namontovat sami a dodat vašemu domovu nejen funkčnost, ale i nový designový prvek.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím