Novinky

rolux

hliníkové ploty

hliníkové brány

hliníkové pergoly

žaluzie a rolety

sítě proti hmyzu

posuvné stěny

image:Image blog/1121_2_2.jpg

Na co se zaměřit při výběru posuvné brány s motorem?

12. 1. 2023

Nebaví vás vystupování z auta a manuální otevírání brány při příjezdu k domovu? Nebo právě stavíte dům a přemýšlíte, jak vyřešit oplocení? Pořiďte si posuvnou bránu s motorem. Nejen, že oceníte komfort, který posuvné brány s elektromechanickým pohonem nabízí, ale jejich vzhled a moderní design krásně podtrhnou koncept celého domu. Přečtěte si náš nový článek, kde vám odborníci z Roluxu radí, na co se při výběru zaměřit.

image:Image blog/PF_2023_3.jpg

Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje Rolux

14. 12. 2022

Děkujeme za přízeň v letošním roce a přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů po celý rok 2023.

image:Image blog/žaluzie_2.jpg

Jak opravit žaluzie? Přetržený řetízek i výměnu silonu zvládnete doma

15. 11. 2022

Přetržený vodící silon nebo výměna řetízku je jednou z nejčastějších oprav u žaluzií. Tyto komponenty trpí především na oknech, které jsou orientovány na jih. Díky silnému UV záření materiál degraduje a poté stačí pouze lehce zatáhnout za řetízek nebo nepatrně zavadit při mytí oken o silon a komponenty se přetrhnou. Nemusíte se bát, opravu zvládnete i doma. Přečtěte si celý článek od našich odborníků z Roluxu, kde vám poradí, jak a které komponenty na žaluziích si můžete opravit sami v pohodlí domova.

image:Image blog/jak-vybrat-plot-rolux.jpg

Jak vybrat plot pro vaši nemovitost?

8. 10. 2022

Chcete ochránit pozemek od nárazového větru, udržet psy na zahradě, zabránit nežádoucím pohledům sousedů nebo jen chcete, aby vaše nemovitost vypadala dobře? Tohle všechno a mnohem víc dokáže zajistit kvalitní oplocení nemovitosti. Ptáte se, jak vybrat vhodný plot? Přečtěte si náš nový článek, kde vám odborníci z Rolux zodpoví nejčastější dotazy, které výběr oplocení doprovázejí.

image:Image blog/20220302_141108.jpg

Látkové rolety - Rolux Den Noc

1. 6. 2022

Rozšířili jsme nabídku látkových rolet a nový typ Rolux Den Noc,tento produkt je určen svým designem na plastová a hliníková okna. Jeho výhodou je, že se montuje přímo ke sklu okna, stejně jak oblíbené řetízkové žaluzie.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím