Pevné okenní sítě proti hmyzu | ROLUX

Pevné okenní sítě

image:Image 141_2_1_t.jpg

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.
Sítě jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Profily jsou z hliníku a síťovina ze skelného vlákna potaženého plastem. Nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní změny. Síťovinu nabízíme v šedé a černé barvě nebo v antialergickém provedení.

Antialergická síťovina Poll-Tex

Pro ty, kteří trpí v období jara a léta pylovou alergií je určena novinka – antialergická síťovina Poll-Tex, která díky speciální textilní struktuře zadrží až 90% pylových zrn. Umožňuje tak větrat Váš pokoj ve dne i v noci. Síť je vyzkoušena testováním v praxi – dokonce ani velmi malé částečky pylu nemají šanci.
Síťovina je testována v Berlíně v Department of Dermatology and Allergy, Allergie-Centrum Berlin.

Vlastnosti

Rychlý<br />kalkulátorRychlý
kalkulátor
Mám dotazMám
dotaz
Sekce ke staženíDokumenty
ke stažení
Okenní síť s lemem EXT2

Okenní sítě s lemem EXT2

Sítě jsou určeny především pro plastová okna. Profil je opatřeny lemem, který dokonale přiléhá k okennímu rámu a dochází k větší těsnosti. Sítě mají vnitřní rohové spojky. Tím je dosaženo lepšího vzhledu.
Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okrové, antracitu a zlatém dubu. Montáž je prováděna z interiéru a uchycení je pomocí plechových otočných háčků.
Zaměřuje se světlost okenního rámu.

Okenní sítě bez lemu

Okenní sítě bez lemu

Tyto okenní sítě se používají tam, kde není možná montáž sítí s lemem. Jsou vyrobené také z hliníkového profilu, který je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Nabízíme ho v barvě bílé, hnědé, antracitu a 99 (základní imitace zlatého dubu). Rám je v rozích spojen vnějšími plastovými rohy. Nejpouživanější způsob montáže je pomocí plastových obrtlíků, které se navrtávají přímo do okenního rámu z venkovní strany. Další možnost je montáž na vnitřní „Z“ plíšky. Ta se provádí z interiéru.

image:Image 141_2_2.jpgimage:Image 141_2_3.jpgimage:Image 141_2_4.jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím