Jak vybrat plot pro vaši nemovitost? | ROLUX

Jak vybrat plot pro vaši nemovitost?

Publikováno 8. 10. 2022
image:Image blog/jak-vybrat-plot-rolux.jpg

Na co se zaměřit při výběru plotu?

Škála možností pro oplocení domu nebo zahrady je opravdu široká. Před koupí oplocení si proto dobře promyslete, za jakým účelem plot plánujete stavět, jaký rozpočet jste ochotni do výstavby plotu investovat a zda se vám líbí spíše plné nebo tyčkové ploty. Nezapomeňte také zohlednit styl nemovitosti, kterou plánujete oplotit. Plot by totiž měl vzhled vaší nemovitosti ještě podtrhnout.

Hledáte plot, který není náročný na údržbu? Sáhněte po hliníkovém oplocení!

Hliníkové ploty jsou designovým řešením, jejichž údržba je oproti jiným materiálům opravdu jednoduchá. V naší nabídce najdete bezúdržbové hliníkové ploty v mnoha designech a barvách, jejichž výhodou je dlouhá životnost, nadčasový design a nulová údržba.

Okenicové ploty Rolux

Hledáte vzdušný plot, který zachová dostatečnou míru soukromí? Zvolte okenicový plot. Tento typ oplocení se hodí především pro moderní bungalovy nebo domy s plochou střechou. Celistvý profil okenic zajistí, aby zvenčí nebylo prakticky do zahrady vidět, zatímco výhled ze zahrady do ulice je částečně zachován.

Ve firmě Rolux nabízíme hned 2 typy okenicových plotů - 01, 02, ke kterým si můžete nechat vyrobit také bránu nebo branku ve stejném provedení.

Nadčasové plaňkové ploty Rolux

Líbí se vám ještě vzdušnější varianty plotů? Plaňkové oplocení z hliníku jsou oblíbenou stálicí mezi ploty. Díky svému nadčasovému designu a nulové údržbě se staly jedněmi z nejžádanějších. Plaňkové ploty si ve firmě Rolux můžete vybrat v několika barevných odstínech a ve vertikálním i horizontálním provedení. Na výběr máte také z rovného nebo tvarovaného provedení planěk. Tvarované provedení je však možné pouze ze vertikálním provedení mezi vyzděné nebo hliníkové sloupky.

Tyčkové ploty Rolux

Mezi nejvzdušnější hliníkové oplocení patří tyčkové ploty, které však nezabrání pohledům zvědavých kolemjdoucích. Jejich design ani po letech neztratil své kouzlo, naopak se tyčkové ploty staly žádaným typem oplocení menších předzahrádek.

Tyčkové ploty dodáváme hned ve čtyřech barevných variantách a v šesti variantách zakončení plotovek.

Poradíme vám...

Stále nevíte, pro který typ oplocení se rozhodnout? Přijďte si vybrat na náš showroom nebo zvolte možnost výběru na našich webových stránkách, kde si snadno zažádáte o bezplatnou a nezávaznou cenovou kalkulaci.

V případě dotazů nám neváhejte napsat na emailovou adresu rolux@rolux.cz nebo rovnou zavolejte na telefonní číslo 725 655 432. Naši odborníci vám rádi poradí.

Kategorie

hliníkové ploty

image:Image blog/plaňkové_ploty_(3)1.jpgimage:Image blog/tyčkové_ploty_(4).jpgimage:Image blog/tyčkové_ploty_(3).jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím