Chytrá domácnost SOMFY | ROLUX

Chytrá domácnost SOMFY

image:Image 155_2_1_t.jpg

Svěřte péči o byt, dům, ale i administrativní budovy komplexnímu systému TaHoma® switch a získejte více pohodlí, bezpečí i úspor na energiích. Spousty kompatibilních produktů světových značek snadno propojí díky komplexnímu řešení které budeme mít pod palcem díky aplikaci TaHoma ve vašem chytrém telefonu.

Odkudkoliv můžete ovládat své venkovní žaluzie nebo rolety, osvětlení, vytápění, Námi dodávané brány nebo sekční / rolovací garážová vrata stejně jako produkty pro zabezpečení domácnosti.

Můžete si nastavit scénáře přesně dle svých představ, a všechny připojené produkty budou díky nim ovládány automaticky.

Mám dotazMám
dotaz

Jak může vypadat váš scénář?

Přímo na zařízení TaHoma® switch najdete dvě tlačítka, na která si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře. Pro jejich spuštění stačí jediné kliknutí. Představme si například každodenní odjezd z domu do zaměstnání. Kliknete na tlačítko a žaluzie nebo rolety se nastaví do požadované pozice.

Vypne se veškeré osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, zapnou se kamery a alarmy, topení se ztlumí, otevře se vjezdová brána a garážová vrata, která se po vašem odjezdu zase zavřou. Mezitím se domovní dveře zamknou díky chytrému zámku Somfy Door Keeper. A váš domov bude zabezpečen. Na druhém tlačítku můžete mít nastavený scénář pro příchod domů.

Ovládání nikdy nebylo jednodušší

Svou chytrou domácnost můžete doslova odkudkoliv ovládat mobilním telefonem přes aplikaci TaHoma, počítačem, tabletem, dálkovými ovladači, ale třeba i hlasovými povely.

Zajímá vás automatizace domácnosti?

Obraťte se na nás, rádi vám se vším poradíme a najdeme vhodné řešení vám na míru.

Více informací na stránkách SOMFY.

image:Image 155_2_2.jpgimage:Image 155_2_3.jpgimage:Image 155_2_4.jpg
Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím