Chytrá domácnost Somfy: Automatizace pro moderní bydlení | ROLUX

Automatizace domácnosti

image:Image

Ve společnosti ROLUX rozumíme potřebám moderního bydlení. Naše kompletní řešení pro chytrou domácnost, ovládané skrze unikátní systém Somfy TaHoma® switch, přináší nejen pohodlí a bezpečnost, ale také významné úspory energie. Díky široké kompatibilitě s produkty světových značek můžete jednoduše propojit a ovládat všechny aspekty své domácnosti.

Díky mobilní aplikaci TaHoma můžete odkudkoliv ovládat své venkovní žaluzie nebo rolety, osvětlení, vytápění, vjezdové brány nebo sekční/rolovací garážová vrata stejně jako produkty pro zabezpečení domácnosti.

Co všechno můžeme pro váš domov udělat?

Scénáře na míru Vašemu životnímu stylu

S TaHoma® switch můžete snadno vytvářet scénáře, které automaticky ovládají všechny připojené produkty podle Vašich představ. Ať už odcházíte do práce nebo se vracíte domů, vaše domácnost bude vždy připravena přivítat vás v optimálním nastavení. Přímo na zařízení TaHoma® switch najdete dvě tlačítka, na která si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře. Pro jejich spuštění stačí jediné kliknutí.

Ovládání bez hranic

Naše řešení pro chytrou domácnost umožňuje ovládání přes mobilní telefon, tablet, počítač, dálkové ovladače nebo dokonce hlasové povely. Takto můžete mít svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv.

Zajímá vás, jak svůj domov proměnit v chytrou domácnost?

Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme a pomůžeme najít řešení na míru. Více informací na stránkách SOMFY.

Nahoru
Web Rolux žaluzie s.r.o. využívá pro svůj provoz pouze technické cookies. Rozumím